Teata kahjust

  1. Salvesta arvutisse kahjuavaldus .
  2. Täida vajalikud väljad ja salvesta digitaalselt allkirjastamiseks DigiDoc konteinerisse (kahjujuhtumi joonise lisamiseks on vaja blankett välja printida ja skanneerida peale täitmist arvutisse).
  3. Palume lisada juhiloa või isikut tõendava dokumendi ja tehnilise passi koopia ning allkirjastada kõik dokumendid ID-kaardi tarkvara abil.
  4. Saatke digitaalselt allkirjastatud DigiDoc fail meiliaadressile: teenindus@rentest.ee.

Võtame Teiega ühendust!

NB! Liiklusõnnetuse korral tuleb täita blankett “Teade liiklusõnnetusest” . Küsimuste korral võtke ühendust lühinumbril 13 500 või välismaalt helistades (+372) 5559 5955.

Mida teha liiklusõnnetuse või muu sõidukikahju korral?

Liiklusõnnetusse sattudes või mingil muul põhjusel sõidukikahju tekkimise korral tuleks käituda alljärgnevalt:

  • Kui liiklusõnnetuses on vigastatuid, tuleb viivitamatult teatada kiirabi, tuletõrje ja politsei ühisele lühinumbrile 112;
  • Politsei tuleks välja kutsuda ka juhul, kui õnnetuse põhjustanud juhid ei ole põhjuseid hinnates ühel meelel.

Kõikidel muudel juhtumitel ei pea politseid liiklusõnnetusest teavitama. Piisab, kui helistate meie teeninduskeskuse lühinumbril 13 500 või välismaalt helistades (+372) 5559 5955 ning täidate sini-kollase blanketi “Teade liiklusõnnetusest” .

Kaskojuhtumite korral on vajalik täita kahjujuhtumi avaldus .


Mida teha, kui auto klaas saab viga?

Auto klaaside vigastuste korral tuleks sellest teavitada, helistades meie teeninduskeskuse numbril 13 500 või välismaalt helistades (+372) 5559 5955.