Kliendid meist

“Argumendid, miks ESSVE Estonia AS on võtnud sõidukid Rentestist täisteenusrenti, on väga lihtsad. Esiteks tuleb see teenus päeva lõpuks kindlasti soodsam ning meie saame seejuures keskenduda oma põhitegevusele. Saame rahuliku südamega anda kogu oma autopargi juhtimise usaldusväärsele partnerile, kellega meid seob pikaajaline koostöö. Väheoluline pole ka see, et Rentest pingutab, et ületada pidevalt meie ootusi!”
ESSVE Estonia AS Ida-Euroopa regiooni juht Uno Maitus

 

“Täisteenusrendi eelis on see, et autodega tegelemiseks pole ettevõttel vaja inimest palgal hoida. Meie meeskonnas tegeleb autode vahetamisega ainult üks inimene ja sellele kuluv aeg on vaid väike osa tema tööajast. Lihtne eelarvestamine ja kulude kontroll- ühes kuumakses sisalduvad kõik autoga seotud kulud. Auto on võimalik probleemideta tagasi anda kui selleks peaks vajadus tekkima ja me ei pea ise pead vaevama kohustustega, mida auto pidamine nõuab. Kui on mingi probleem, siis tuleb teha vaid üks telefonikõne ja probleemile leitakse lahendus.
Oleme täisteenusrendi teenusega rahul, kuna see on meie jaoks väga mugav. Teenusleping sisaldab peale finantseerimise, kasko- ja liikluskindlustuse ning korralise hoolduse mitut lisateenust: arvete administreerimine, kütuse krediitkaart, täiendavad talve- ja suverehvid, rehvivahetus ja ladustamine, too-vii teenus, asendusauto, remondid, ööpäevane hädaabi, kindlustusjuhtumite käsitlemine ja kindlustuspoliiside kehtivuse jälgimine. Samuti vahendavad nad meile praamipileteid, mille eest tasume kuu lõpus arvega. See on väga mugav võimalus just meie võrguhoolduse tiimile, kes liiguvad palju ringi ja ei pea ise praamipiletitega tegelema.”
Tele2 personalijuht Helena Evert

 

”DAVA Foods Estonia (Eggo kaubamärgiga munade tootja) kasutab Rentesti täisteenusrenti seetõttu, et saame keskenduda oma põhitegevusele ning autopargi eest kannavad hoolt professionaalid. Kindlasti võidame ajas, asjaajamise lihtsuses ning ka rahaliselt. Ettevõtte sõiduki kulud on täpselt prognoositavad, sest kõik kulud (erinevad kindlustusliigid, ülevaatus, vahetusrehvid jne.) sisalduvad fikseeritud kuuarves. Kasutan Rentesti täisteenusrendi teenust juba üle kaheksa aasta ning olen seda teinud neljas ettevõttes, mida olen juhtinud, või juhin.”
DAVA Foods Estonia AS juhatuse liige Vladimir Sapožnin

“Hilti kasutab täisteenusrenti juba üle kümne aasta ja ikka seetõttu, et professionaalid tegeleksid sellega, milles nad kõige paremad on. Meie autopark on päris suur ja kindlasti ei ole müügiettevõttel otstarbekas ühte inimest lihtsalt autodega tegelemiseks palgal hoida. Rentest on meile väga hea partner, hindame nende võimekust ja paindlikkust pidevalt muutuvas ärikeskkonnas meie vajadustele vastu tulla ning kogu meie Baltikumi autopark suuremate probleemideta töös hoida. Märkimata ei saa jätta ka meeldivat klienditeenindust, mis teeb ühe partnerlussuhte ainult paremaks!”
Hilti Services Limited personalispetsialist Piret Nigul

 

 

“Rentesti täisteenusrendi eelis tuleb välja just selles, et ei pea oma aega liigselt  kulutama autode liikumises hoidmisel. Mugavusteenus. Vähetähtis pole kindlasti ka see, et kogu sõidukite kasutamise periood tuleb meile soodsam kui oleks ise sõidukeid liisinud ja hooldanud.”
Rudus AS juhatuse liige Rene Raamat

 

 

 

“Enne kui otsustasime täisteenusrendi kasuks, oli  Uprendi kasutuses liisitud sõiduauto Volvo XC 60. Kuna antud autol ei olnud enam garantiid ja läbisõit oli üle 100 000km, oli väga keeruline prognoosida hoolduste- ja remondi kulusid, rääkimata sellest, et mida aeg edasi, seda sagedasemaks tuli ette ootamatuid remonditöid. Oma töö ajast tuli organiseerida sõidukile hooldusi, rehve, rehvivahetusi jne. Eelarve koostamisel tuli olla selgeltnägija, et prognoosida kui palju on vaja sellesse autosse veel ootamatute kulude näol raha välja käia. Kuna tööst tulenevalt on auto läbisõit suur, ca 45 000 km aastas, siis liisingu lõpuks poleks seda Volvot enam võimalik müüa mõistliku hinna eest, pigem vanarauda ära anda.  Täisteenusrent sai valitud just eelmainitud asjaolusid arvestades, auto on uus koos garantiiga, kindlustuste, hoolduste ja rehvivahetuste ja rehvide ladustamise eest hoolitseb Rentest, seega ma ei kuluta enda tööaega sõidukiga seotud tegevuste organiseemisele. Lisaks sellele on täisteenusrendi hinnas 24h tehniline tugi. Kolme aasta pärast anname Rentestile auto tagasi ega pea muretsema selle müümise pärast. Pärast rendilepingu lõppemist võtame lihtsalt uue sõiduki täisteenusrenti. Suureks plussiks on see, et auto kulud on järgmiseks kolmeks aastaks fikseeritud, kord kuus tuleb üks arve, milles sisalduvad kõik eelpoolmainitud teenused. Oleme täisteenusrendi teenusega väga rahul, sest autoga seotud tegevused organiseerib meie eest Rentest.”

Uprent OÜ tegevjuht Rommi Rodrik

 

 

“Äripäev kasutab Rentesti täisteenusrenti juba aastaid ja on selle otsuse üle väga rahul. Põhiline otsus täisteenusrendi valikul oli eelkõige see, et nende kaudu autode soetamine ei läinud Äripäevale kallimaks, vaid lisandus hoopis mugavus. Teine suur pluss oli see, et leping on paindlik ja auto saab tagastada ka enne rendiperioodi lõppu. Positiivne on ka see, et eelarvesse saab panna kindla summa ja see sisaldab kõiki kulusid- hooldused, rehvid, kindlustused jms.”
Äripäeva haldusjuht Roland Bibikov